Aktiivsed mälestused

ÜRITUSED

Aktiivsed mälestused

ÜRITUSED

Poissmeeste õhtu/ Tüdrukute õhtu

Miks mitte pidada Otepää Seikluskeskuses poissmeeste õhtut või korraldada tüdrukute õhtu? Väga populaarseks on aastate jooksul osutunud parimate sõprade pundiga veelauapargis erinevate vahenditega (veelaud, veesuusad, wakeskate, skimboard, veetube või mõne muu põneva vahendiga) sõitmine. Oleme siiamaani kuulnud vaid positiivset tagasisidet poissmeestelt või vastselt abielluvatelt naistelt, kes on tulnud nautima ühist aega sõpradega. Tünnisaunas on võimalik muljeid jagada ja teisi sõitmas jälgida või teha hoopiski Indiaanisaunas elamus saunatamine!

Pakume ka omapärast džunglimatka looduslikult tekkinud ürgorus, mis on jätnud nii mõnelegi kustumatu mälestuse! Õhtu saab lõpetada grillimisega päikeseloojangul, käia Väike-Munamäe vaatetornis ning puhata järvemajakestes.

Uuri lisa ja veetke sõpradega unustamatu kogemus enne pulmapidu!

Sünnipäevad/ Suvepäevad

Sünnipäevade, suvepäevade või tiimiürituste korraldamisel pakume Otepää Wakepargi erinevaid teenuseid (veelaud, veesuusad, tube jms). Kes kaablipargis sõita ei soovi, saavad sõita SUPi ehk aerulaudadega järvel, päevitada rannas, mängida võrkpalli, sulgpalli või pinksi. Tegevust jagub nii päris pisikestele kui ka täiskasvanutele! Rentida saab tünnisauna või Indiaanisauna, mis mõlemad asuvad kohe järve kaldal. Otepää Seikluskeskus asub Otepää linnale piisavalt lähedal, kuid samas täiesti vaikse looduse keskel, kahe mäe vahelises orus. Puhkealal on võimalik kasutada grille, süüa rannas asuvate laudade taga. Õhtu lõpuks on mõnus istuda soojendava lõkke ääres, mängida kitarri või kuulata ritsikaid siristamas.

Ööbida on võimalik kas kokku 10 inimest mahutavates kahes järvemajakeses, haagissuvilatega karavaniplatsil, Indiaanisaunas või telkida järve ääres.

Küsi pakkumist ja uuri järgi, mida põnevat meil veel teha saab!

KONTSERDID

Otepää Wakepargis on aastate jooksul peetud nii mõnigi suurem Eesti tuntud artistidega kontsert, kus on külalisi olnud nii Otepäält kui ka kaugemalt. Kuna puhkeala asub vaid 1,4km Otepää kesklinnast ja meieni toob kergliiklusrada, siis on siia lihtne kohale jõuda ka jalgsi või mõne muu liikumisvahendiga (jalgratas, tõukeratas, rula). Kontserdiala asub rannas ning suunaga järve poole. Eesti lauljatest on meil esinenud Koit Toome ja Laura, Liisi Koikson ning bändid Naised köögis ja Põhja-Tallinn.

Kohapeal on olnud avatud kohvik, kus saab kontserdi eel ja ajal soetada erinevaid jooke ja suupisteid.

Hoia meie tulevastel üritustel silma peal Otepää Wakepargi Facebooki lehel või uuri pakkumist meie juures kontserdi korraldamiseks!

Suvelaagrid/ Võistlused

Mitmete aastate jooksul oleme Otepää Wakepargis korraldanud nii veelaua- ja suusa Eesti Meistrivõistlusi kui ka lihtsalt erinevaid etappe suve jooksul. Võistlejaid on olnud nii Eestist kui ka näiteks lõunanaabrid Lätist.
Samuti on Otepää Seikluskeskuses toimunud mitu korda suvelaagrid. Need on olnud mitmepäevased sportlikud ja meelelahutuslikud laagrid, kus on olnud osalejaid nii noori kui ka juba täiskasvanuid või ka peresid. Laagrites on olnud punktide süsteemi peale erinevate uute oskuste õppimine ja edukalt ära sooritamine. Hommikuti on hommikujooksud ja võimlemised olnud, siis veelaua /-suuskadega sõitmised, käidud on ka Otepää skatepargis ja discgolfi rajal. Kohapeal on saadud harjutada nii slack- linel kõndimist, balanceboard’il tasakaalu ning batuudil saltosid. Seda kõike selleks, et enda lihaseid mitmekülgselt treenida.

Indiaanisaunas on tehtud Indiaanlaste rituaale ning tünnisaunas soojendatud ja päeva muljeid jagatud.

Telkides ööbimine on puhkealal ning õhtuti on olnud kas filmiõhtud väljas või lõkke ääres kitarri mängitud, lauldud ja vaikust nauditud. Otepää Wakepargi Facebooki lehelt leiab värske info järgnevate laagrite või võistluste kohta!

Broneeri üritus

Küsi konkreetset pakkumist ja veeda meeldejääv aeg Otepää Seikluskeskuses!

+372 56 276 276

+372 55 49 838

info@otepaaseikluskeskus.ee